کارگروه فرهنگی و تبلیغات کمیسیون استان تشکیل جلسه داد.

کارگروه فرهنگی و تبلیغات کمیسیون استان تشکیل جلسه داد.


به منظور نکوداشت سالروز صدور فرمان مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه همه جانبه با پدیده قاچاق کالا وارز ، برنامه ریزی شد.

پیرو هماهنگی به‌عمل‌آمده از سوی دبيرخانه کمیسیون برنامه‌ریزی ، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان  جلسه کارگروه فرهنگی و تبلیغات کمیسیون استان در سال جاری ، با دستور کارهای:

  1. تبیین برنامه ها و سیاست های فرهنگی و تبلیغی کمیسیون استان در سال98 پیرامون مقابله با چرخه عرضه و مصرف کالای قاچاق توسط دبیر کمیسیون استان.

  2. تبیین برنامه های آموزش و پرورش استان در خصوص پیشگیری از گرایش قشر دانش آموز و محصل به سمت کالای قاچاق توسط نماینده آموزش و پرورش  استان( موضوع تفاهم نامه منعقده مابین معاونت پیشگیری ستاد مرکزی و وزارت آموزش و پرورش).

  3. برنامه ریزی اقدامات فرهنگی و تبلیغی پیرامون نکوداشت دوازدهم تیرماه  سالروز صدور فرمان مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه همه جانبه با پدیده قاچاق کالا و ارز.

در محل صدا و سیمای مرکز استان برگزار شد ؛ در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین صداقت کشفی ضمن خیر مقدم به اعضاء حاضر و تبریک انتصاب دبیر کمیسیون استان ، مجدداً بر وظایف کارگروه و لزوم برگزاری جلسات طبق تقویم اعلامی تأکید نمود. در ادامه مهندس امامی با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور ، اعمال مجدد تحریم ها را فرصت مغتنمی در راستای اعتلای صنعت و تولیدات بومی با کیفیت دانست. وی در ادامه سالروز صدور فرمان مقام معظم رهبری را نقطه عطف مبحث مبارزه با قاچاق کالا و ارز در کشور قلمداد ، و اهتمام کلیه دستگاه های عضو را در رابطه با نکوداشت آن خواستار شد.